Бібліотеки

Нові надходження в бібліотеки Садівської територіальної громади

Днями фонди Низівської селищної, Терешківської, Сульської та Шпилівської сільських бібліотек Садівської громади поповнились дитячою літературою, придбаною від харківського видавництва "Ранок. Дитяча література" у рамках програми "2=1". Маленькі користувачі закладів із задоволенням познайомились з новими надходженнями.

10:26 14.11.2023

29 серпня - День пам'яті загиблих захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Садівський сільський будинок культури разом з Садівською сільською бібліотекою організували дитячу виставку малюнків, на яких зображені соняшники. Адже, символом пам'яті загиблих захисників стали соняшники, бо під час боїв на Донбасі в 2014 році вони достигли, а збирати їх було важко. Без глибокого відчуття патріотизму, самовідданості та любові до рідної землі, неможливо побудувати сильну, самостійну та успішну державу, за щасливе майбутнє якої і досі гинуть наші співвітчизники.

14:49 29.08.2022

Книжкова продукція від «УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КНИГ»

Садівська сільська бібліотека продовжує поповнювати у 2022 році свій бібліотечний фонд за рахунок всеукраїнського проєкту «Програма поповнення фондів публічних бібліотек» державної установи «УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГ».

12:40 17.08.2022

З Днем Молоді

Міжнародний день молоді Україна відтепер святкує разом зі світом - 12 серпня. Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни, вести її до процвітання та успіху.

12:37 12.08.2022

У селі Сад пройшов дитячий захід з популяризації читання «Казки дивного лісу»

10 липня Садівська сільська бібліотека разом з  Садівським сльським будинком культури Садівської сільської ради провели  літню альтанку з книгою «Казки дивного лісу». В програмі заходу юні читачі ознайомилися з новинками бібліотеки, серед яких більшість книг з казковими історіями. Діти взяли участь у літературній вікторині – грі «Світ чарівних казок». На завершення, найактивніші учасники отримали медалі, а потім дружно й весело грали в рухливі ігри.   Літо - найулюбленіша пора для дітлахів. Адже, шкільні канікули, багато вільного часу для відкриття світу і себе в ньому. Літні читання сприяють популяризації сучасної дитячої книги, змістовному проведенню часу, участь у цікавих заходах, творчих конкурсах.

12:22 12.08.2022