Освіта в умовах воєнного стану. Безпечне освітнє середовище

Тиждень превентивного виховання

23.04.2024 року для учнів 5-11 класів у рамках Тижня превентивного виховання була організована онлайн-зустріч із старшим інспектором СЮП ВП Сумського РУП ГУНП в Сумській області капітаном поліції Гаценко Вітою Вікторівною.

15:36 23.04.2024

Заходи до Тижня безпеки життєдіяльності та Дня цивільного захисту

👉17 квітня 2024 року  інспектор відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області Ярославна Гармаш та молодший інспектор кінолог кінологічного центру ГУНП в Сумській області Сердюк Максим  провели пізнавальну лекцію  для дітей із Садівського ліцею Сумського району Сумської облаті .

09:43 17.04.2024

НАВЧАННЯ З КОМАНДОЮ РЕАГУВАННЯ НИЗІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

12 квітня 2024 року спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Сумського району Сумської області було організовано та проведено спільно з начальником відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Сумському районі центру забезпечення діяльності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області навчання з командою реагування  Низівського ліцею Садівської сільської ради Сумського району Сумської області. У ході  проведення навчання було опрацьовано  порядок дій  раннього  попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти та алгоритм дій у разі нападу або ризику нападу на заклад освіти.

09:27 12.04.2024

Безпека в освітньому середовищі

Продовжуємо організовувати зустрічі з учнями закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради на актуальні безпекові теми сьогодення, використовуючи всі можливі засоби комунікації. Так, 20.03.2024 в зв’язку з напруженою безпековою ситуацією зустріч інспектора ювенальної превенції лейтенанта поліції Георгія Торяніка з учнями 5-11 класів Голубівського та Сульського ліцеїв Садівської сільської ради відбулася в асинхронному режимі. Переглянувши відеозвернення, здобувачі освіти отримали необхідні знання з питань дотримання правил безпечної поведінки під час весняних канікул, адміністративної та кримінальної відповідальності за вчинення правопорушень, кібербезпеки в інтернеті.

10:48 20.03.2024

Проведення профілактично-роз`яснювальної роботи зі здобувачами освіти

13 березня 2024 року Інспектор СЮП ВП Сумського РУП ГУНП в Сумській області лейтенант поліції Георгій Таряник  було проведенно   профілактично-роз`яснювальної роботи зі здобувачами освіти  5-11 класів Низівського ліцею Садівської сільської ради Сумського району Сумської області. ☝️ Метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їх батьків та кримінальну відповідальність за скоєні правопорушення.

17:08 13.03.2024

StopCrime: повідомляйте про небезпеку для дітей в інтернеті

Відсьогодні в Україні діє перший портал повідомлень про матеріали, пов’язані із сексуальним насильством над дітьми в мережі – StopCrime. Повідомити про можливий злочин на тему сексуального насильства над дітьми в інтернеті можна за посиланням: https://stopcrime.ua/net-crime

11:44 12.03.2024

Тренінг з мінної безпеки

З метою профілактики поведінки з вибухонебезпечними предметами в умовах воєнного стану та у повсякденному житті  05 березня 2024 року в Низівському ліцеї Садівської сільської ради для здобувачів освіти 1-4 класів відбувся тренінг  за участі інспектора відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області капітана поліції Гармаш Ярославни.

14:33 05.03.2024