Заходи позашкільної освіти

ОБДАРОВАНІ ТА УСПІШНІ

Раді вітати вокальний колектив «СПІВОГРАЙ» ( керівник Наталія КОРЕНЄВА) Садівського будинку дітей та юнацтва із зайнятим другим місцем у Міжнародному конкурсі мистецтв "Обдарованість року" ! Бажаємо вам успіхів і нових цікавих вокальних проєктів!

13:57 25.03.2024

ПИШАЄМОСЯ ЮНИМИ ТАЛАНТАМИ

Раді вітати вихованця гуртка «ДЖУРА» Садівського будинку дітей та юнацтва Єгора ЛІТВИНОВА із зайнятим І місцем у Всеукраїнському творчому конкурсі «Мій Шевченко» у номінації «Художнє читання»! Дякуємо керівнику гуртка, Тетяні ЮДЕНКОВІЙ, за якісну підготовку переможця! Щиро віримо, що патріотизм Шевченківського слова, який Ви виховуєте в дітях, осяє перемогами їхнє щасливе майбутнє!

11:00 21.03.2024

ТВОРЧІ ГЕНІЇ СУЧАСНОСТІ

Юні таланти Садівської громади продовжують підкоряти творчі сцени. Цього разу вітаємо вихованців вокального гуртка "Співограй" Садівського будинку дітей та юнацтва та їх креативного керівника, Наталію КОРЕНЄВУ, із зайнятим ІІ місцем у Міжнародному конкурсі мистецтв "Творчі генії сучасності" у номінації "Театральне мистецтво"! Бажаємо подальших успіхів на шляху становлення дитячого музичного театру!

10:59 21.03.2024

ПРОДОВЖУЄМО РЕГІОНАЛЬНІ ТРАДИЦІЇ

Вітаємо вихованців Садівського будинку дітей та юнацтва з отриманими результатами в обласній заочній виставці-конкурсі «Український сувенір», до якої долучилося 325 учнів, вихованців з 58 закладів загальної середньої та позашкільної освіти Сумської області!

11:54 18.03.2024

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

Саме з такою назвою вишивка Софії НАКАЛЮЖНОЇ, вихованки гуртка "ДЖУРА" Садівського будинку дітей та юнацтва, перемогла в ІV Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Лютий Фест"!

12:40 06.03.2024

ВРАЖАЮЧИЙ СВІТ МУЗИЧНОГО ТЕАТРУ!

Щиро вітаємо музичний театр "Співограй" Садівського будинку дітей та юнацтва із зайнятим ІІ місцем в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси", номінація "Театральне мистецтво" - "Маски Мельпомени"!

11:16 26.02.2024

ПОЗИТИВНА ЕНЕРГЕТИКА ДИТЯЧИХ ТВОРІНЬ

Серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти Садівської територіальної громади пройшов І (відбірковий) етап  ХХVІІобласного літературного конкурсу «Проба пера». На конкурс було надано 14 авторських поетичних та прозових творів учнів та вихованців 3-ох закладів освіти Садівської сільської ради (Низівського, Садівського ліцеїв і КЗПО «Садівський будинок дітей та юнацтва»).

10:15 19.02.2024

ГОЛОСИ, ЯКИМИ ПИШАЄТЬСЯ ГРОМАДА

Раді вітати вихованців вокального гуртка Садівського будинку дітей та юнацтва з черговими перемогами! І та ІІ місце в Міжнародному багатожанровому двотуровому дистанційному фестивіалі-конкурсі мистецтв!

08:17 14.02.2024

СВЯТКУЄМО ПЕРЕМОГИ ДІТЕЙ ГРОМАДИ!

Щиро вітаємо ТАТАРЕНКА Михайла, вихованця Садівського будинку дітей та юнацтва, який виборов 1 місце у Міжнародному багатожанровому фестивалі- конкурсі "Talented and Successful 2023" у номінації "Художнє читання"! Вітаємо його керівника, Ірину ФЕДІРКО, яка турботливо плекає зірочок! Сподіваємося, що талант маленького садів‘янина й надалі прославлятиме громаду далеко за її межами!

15:22 01.02.2024

СВЯТКУЄМО ПЕРЕМОГИ ДІТЕЙ ГРОМАДИ

СВЯТКУЄМО ПЕРЕМОГИ ДІТЕЙ ГРОМАДИ Щиро вітаємо ШАПОВАЛЕНКО Софію, вихованку гуртка «Народні ремесла» Садівського будинку дітей та юнацтва із зайнятим І місцем у І Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості, присвяченому пам‘яті Катерини Білокур « Квітуча палітра»! Щиро дякуємо керівнику гуртка Дар‘ї ШЕРСТЮК за високий результат вихованки! Бажаємо талановитим дівчатам подальших успіхів та перемог! Пишаємося вами!

15:53 31.01.2024