ПРОДОВЖУЄМО РЕГІОНАЛЬНІ ТРАДИЦІЇ

Дата: 18.03.2024 11:54

Вітаємо вихованців Садівського будинку дітей та юнацтва з отриманими результатами в обласній заочній виставці-конкурсі «Український сувенір», до якої долучилося 325 учнів, вихованців з 58 закладів загальної середньої та позашкільної освіти Сумської області!

Вітаємо керівника гуртка «Криниця народної творчості» Надію БОДАРЬ  і її вихованок:

- Вероніку БОДАРЬ із зайнятим ІІ місцем!

- Богдану ВЕДЬ із зайнятим ІІІ місцем!

Вітаємо керівника гуртка «Народні ремесла» Дар’ю ШЕРСТЮК (і сподіваємося, що вона до нас повернеться!)  і її вихованок:

Мілану БОЙКО,  Валерію КОЗАЧОК, Софію ШАПОВАЛЕНКО, Поліну РУШЕНКО із зайнятими ІІІ місцями!

Пишаємося вами, дівчата, і бажаємо удосконалювати свою майстерність, творити красу й бути успішними!