Чарівною-Зимою святий Миколай

З подарунками та солодощами, з Чарівною-Зимою святий Миколай завітав до Великовільмівського сільського будинку культури!

10:30 06.12.2023

Культурна спадщина кожного народу - це джерело життя, з якого черпає кожна нація, кожен народ і без якого неможливий успішний розвиток держави. Українці боронять свою Батьківщину зі зброєю, повертають окуповані міста і села. Ми повертаємо рідну українську мову, повертаємо, відроджуємо і зберігаємо національну культуру. Битва за право бути українцями триває всюди. Висловлювлюємо щирі слава подяки аматорському фольклорному колективу "Берегиня" Низівського селищного будинку культури (керівник Валентина Мащенко) за участь у відкритому обласному конкурсі автентичного співу "Пісенне перевесло". Сподіваємось, що автентичний спів лунатиме над нашим краєм, даруючи неповторні мелодії українського традиційного наспіву.

14:42 04.12.2023

Вітаємо учня Садівської ДШМ Уварова Олександра

Вітаємо учня Комунального закладу Садівської сільської ради - Садівська дитяча школа мистецтв (філія села Верхня Сироватка), Уварова Олександра за зайняте 2 місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі "Фантастичні мрії" (м. Вінниця).

11:46 30.11.2023

Низівський СБК та Низівська СБ

Шановні друзі, ми завершуємо огляд відеопрезентацій закладів культури Садівської сільської ради. Вдячні всім за оцінки, відгуки і вподобайки. Працюємо з вами і для вас)))

14:03 27.11.2023

Презентація нового роману Ольги НЕСТЕРЕНКО

Сьогодні, 22 листопада, у приміщенні актової зали КЗ Садівської сільської ради Садівська дитяча школа мистецтв відбулась творча зустріч з сумською письменницею Ольгою Нестеренко (творчий псевдонім – Марина Реух). Авторка ознайомила присутніх (керівників клубних і бібліотечних закладів Садівської громади та викладачів дитячої школи мистецтв) зі своїми творами «Сльози сонця», «Псевдонім Бога», «Детективка із південної Пальміри», «Амальгама», «Ідеальна жінка», «Анатомія спокуси» та презентувала новий роман, який вона писала з першого дня повномасштабного вторгнення рф в Україну 24 лютого 2022 року.

16:52 22.11.2023

Вітаємо наших переможців у Міжнародному конкурсі мистецтв "Аrt Premiere" (м.Київ)

Щиро вітаємо наших талановитих учнів вокально-теоретичного відділу КЗССР-САДІВСЬКА ДШМ та їхнього викладача з новими перемогами! Наземцеву Поліну (викладач Маргарита Колесник, концертмейстер Вікторія Лук'яненко) - лауреата ІІ премії у Міжнародному конкурсі мистецтв "Аrt Premiere" (м.Київ)

08:25 22.11.2023