Презентація нового роману Ольги НЕСТЕРЕНКО

Дата: 22.11.2023 16:52

Сьогодні, 22 листопада, у приміщенні актової зали КЗ Садівської сільської ради Садівська дитяча школа мистецтв відбулась творча зустріч з сумською письменницею Ольгою Нестеренко (творчий псевдонім – Марина Реух). Авторка ознайомила присутніх (керівників клубних і бібліотечних закладів Садівської громади та викладачів дитячої школи мистецтв) зі своїми творами «Сльози сонця», «Псевдонім Бога», «Детективка із південної Пальміри», «Амальгама», «Ідеальна жінка», «Анатомія спокуси» та презентувала новий роман, який вона писала з першого дня повномасштабного вторгнення рф в Україну 24 лютого 2022 року.

Пані Ольга майстерно провела інтерактивний діалог та відповіла на запитання учасників зустрічі. Присутні, зацікавлені у спілкуванні з письменницею, взяли активну участь у обговоренні творів авторки. На згадку про зустріч відбулася традиційна фотографія, лунали побажання творчих успіхів письменниці. Зустріч була теплою, жвавою і невимушеною. Талановита авторка зацікавила присутніх своїм баченням створення літературних образів та зарядила своїм життєвим позитивом.