Спорт та молодь

Садівського будинку дітей та юнацтва на VI турі Чемпіонату ДЮФЛ

02.11.2023  відбулась запекла боротьба збірної команди Садівського будинку дітей та юнацтва на VI турі Чемпіонату ДЮФЛ Сумської області серед команд 2010 року, який завершив сьогодні осінній футбольний марафон! Бажаємо юним футболістам невпинно прямувати до перемоги, покращувати свою майстерність і дарувати вболівальникам незабутні миті ФУТБОЛУ!

12:59 02.11.2023

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ОНЛАЙН-КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ ТА ТВОРЧИХ РОБІТ ЗА ТВОРАМИ Т.Г. ШЕВЧЕНКА «МИ БАЧИМО ТЕБЕ, КОБЗАРЮ, КРІЗЬ СТОЛІТТЯ»

Підведено підсумки онлайн-конкурсу малюнків та творчих робіт за творами Т.Г. Шевченка «Ми бачимо тебе, Кобзарю, крізь століття» учасниками якого були здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради.

11:08 24.03.2023