І етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games»

Дата: 03.11.2023 15:38

І етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games»

03.11.2023 року на базі Садівського ліцею був проведений І етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Cool Games» серед команд закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради. У трьох вікових дивізіонах змагалися представники Садівського ліцею, Низівського ліцею, Голубівського ліцею, Терешківської  філії Садівського ліцею та Великовільмівської філії Садівського ліцею. 56 активних та рухливих дітей взяли участь у цікавих естафетах. Перемогу у всіх дивізіонах виборов Садівський ліцей. Велика подяка керівництву закладу, Тодосійчук В.М., Голуб Н.М., вчителям фізичної культури ліцеїв та філій: Голубу П.А., Товкус В.І., Артюху О.А., Тараненку А.М., Руді Л.І., Швець О.П., Бодарь Н.М. та здобувачам освіти за святкову атмосферу, емоційне піднесення та неймовірний настрій.