Спорт та молодь

МОЖНА ВСЕ! ГОЛОВНЕ БАЖАННЯ!

Життя не стоїть на місці. Ми намагаємось адаптуватися та підлаштовуватися під умови сьогоднішніх подій. Спортивна діяльність Садівської громади продовжує завантажувати та активувати здорове, мирне майбутнє.

14:54 29.08.2022

ПРОВЕДЕНО ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ТРИБОРСТВА

З метою стимулювання розвитку фізичних якостей, адаптації учнів до умов воєнного часу, відзначення Дня Конституції України із 13 до 23 червня 2022 року проведено обласні змагання зі спортивного триборства, присвячені Дню Конституції України. В обласному заході взяли участь 237 учнів із 68 закладів загальної середньої освіти 26 територіальних громад Сумської області, які у своїх відеоматеріалах показали навички та вміння виконувати вправи навчальної програми з фізичної культури. Учні закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради долучилися до спортивних змагань. Дякуємо за участь вихованцям Низівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вітаємо переможців та призерів обласних змагань зі спортивного триборства, присвячених Дню Конституції України:

11:02 04.07.2022