КНИЖКОВИЙ ФОРУМ «ЛЮБОВ ДО КНИГИ НАС ЄДНАЄ»

27 квітня в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся книжковий форум «Любов до книги нас єднає», який об’єднав представників книготоргівлі, письменників, літераторів, читачів і бібліотечну спільноту області.

11:14 28.04.2023

У СЕЛІ САД ВІДСВЯТКУВАЛИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ

21 березня у Садівському ліцеї проведено літературне свято «Поезія єднає серця». Співорганізатори заходу - Садівська сільська бібліотека, Садівський сільський будинок культури та Садівський ліцей. Під час свята звучали вірші, відбулись виступи аматорів Садівського СБК та учнів ліцею, проведені вікторина та поетичний флешмоб.

08:24 21.03.2023

ЮНІ ТАЛАНТИ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ДИТЯЧОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ВИКОНАВЦІВ НАРОДНОЇ ПІСНІ «ЧАРІВНІ ДЖЕРЕЛА»

ВІТАЄМО ПАНЧЕНКО ЛІЛІЮ, УЧЕНИЦЮ САДІВСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ З ПЕРЕМОГОЮ  НА ОБЛАСНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ЧАРІВНІ ДЖЕРЕЛА»

16:05 20.03.2023

ВІДЗНАКА ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЧИТЦIВ, ПРИСВЯЧЕНОГО ПАМ’ЯТI Т. Г. ШЕВЧЕНКА

З 06 лютого до 09 березня 2023 року проходив Сумський обласний вiдбiрковий конкурс читцiв, присвячений пам’ятi Т. Г. Шевченка, який щороку на Сумщині відбувається за ініціативи управління культури Сумської обласної державної адміністрації.

09:48 13.03.2023

ВІЧНИЙ ТАРАС

9 березня у Великовільмівському сільському будинку культури Садівської сільської ради Сумського району пройшла літературно-мистецька година «Вічний Тарас», присвячена Дню народження Тараса Шевченка. Під час заходу звучали вірші та пісні, відбувся флешмоб «Шевченко з нами».

10:53 09.03.2023