ПОЗИТИВНА ЕНЕРГЕТИКА ДИТЯЧИХ ТВОРІНЬ

Дата: 19.02.2024 10:15

Серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти Садівської територіальної громади пройшов І (відбірковий) етап  ХХVІІобласного літературного конкурсу «Проба пера». На конкурс було надано 14 авторських поетичних та прозових творів учнів та вихованців 3-ох закладів освіти Садівської сільської ради (Низівського, Садівського ліцеїв і КЗПО «Садівський будинок дітей та юнацтва»).

Вітаємо переможців:

• НЕСТЕРЕНКО Анастасію таКЛОЧКО Анастасію (Низівський ліцей) із зайнятими І місцями в номінації «Поезія»!
  • ШАРУБІНУ Ксенію (Садівський ліцей) і ВАСЮХНО Дар`ю (Садівський будинок дітей та юнацтва) із зайнятими І місцями в номінації «Проза»!
  • ВАСЮХНО Юлію (Садівський будинок дітей та юнацтва) із зайнятими ІІ місцями в двох номінаціях: «Проза» і «Поезія»!
  • БЄДНІНА Данііла (Садівський ліцей) із зайнятим ІІІ місцем у номінації «Проза»!

Із нетерпінням чекаємо результатів обласного ХХVІІ літературного конкурсу «Проба пера»!

Бажаємо вам і надалі відчувати образне слово та нести любов до поезії та прози рідного краю, його мови та культури!