Заходи позашкільної освіти

Світло дитячої творчості

Комунальний заклад позашкільної освіти "Садівський будинок дітей та юнацтва" працює в умовах  військового стану.  Навчання вихованців здійснюється у очній, дистанційній та індивідуальній формі. Заняття проводяття  у вигляді ZOOM-конференцій, зустрічей у GoogleМeet, спілкування за допомогою Telegram-каналів та Viber-груп. За розкладом вихованці гуртків/секцій отримують теоретичний матеріал, практичні та індивідуальні завдання. Рекомендації, відео-фрагменти, демонстрації. Систематично проводилися індивідуальні консультації для учнів, які потребують допомоги під час дистанційного  навчання в умовах військового стану. Діти спілкуються один з одним, підтримують один одного, з великим задоволенням виготовляють іграшки-сувеніри, театральних ляльок. Створюють вироби із деревини, малюють художні шедеври, тим самим відволікаючись від реальних подій сьогоднішнього життя. Дякуємо нашим керівнкам гуртків за професійність та згуртованість. Разом зможемо більше!

14:52 26.04.2022

САДІВСЬКИЙ БУДИНОК ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

Комунальний заклад позашкільної освіти Садівський будинок дітей та юнацтва Садівської сілььскої ради Сумського району Сумської області  (КЗ ПО СБДЮ) – комплексний, багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, який працює за спортивно-фізкультрним напрямком, декотративно-ужитковим, художньо-естетичним та технічним напрямками. Заняття проводяться у гуртках та спортивних секціях. Працює з 01 січня 2022 року.

19:09 30.03.2022