ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ

Дата: 25.04.2022 12:22

#ДоброгоВечораМиЗУкраїни

Весна надихає! На передодні світлого свята Великодня, вихованці гуртків образотвочого мистецтва та художнього випилювання комунального закладу позашкільної освіти "Садівський будинок дітей та юнацтва" спільними зусиллями та творчим настроєм, виготовили маленькі обереги "Янголів-охоронців" для бійців нашої територіальної оборони. Діти передали у своїх виробах тепло і чуткість своїх сердець з вірою у нашу перемогу. Нехай ці "Янголи-охоронці" будуть для вас частинкою рідного дому та оберігають від негараздів. Дякуємо керівникам гуртків Карповій Ользі Миколаєвні та Адаменко Ірині Павлівні за креативну та добру ідею.
#ВсебудеУКРАЇНA!!!