Світло дитячої творчості

Дата: 26.04.2022 14:52

Комунальний заклад позашкільної освіти "Садівський будинок дітей та юнацтва" працює в умовах  військового стану.  Навчання вихованців здійснюється у очній, дистанційній та індивідуальній формі. Заняття проводяття  у вигляді ZOOM-конференцій, зустрічей у GoogleМeet, спілкування за допомогою Telegram-каналів та Viber-груп. За розкладом вихованці гуртків/секцій отримують теоретичний матеріал, практичні та індивідуальні завдання. Рекомендації, відео-фрагменти, демонстрації. Систематично проводилися індивідуальні консультації для учнів, які потребують допомоги під час дистанційного  навчання в умовах військового стану. Діти спілкуються один з одним, підтримують один одного, з великим задоволенням виготовляють іграшки-сувеніри, театральних ляльок. Створюють вироби із деревини, малюють художні шедеври, тим самим відволікаючись від реальних подій сьогоднішнього життя. Дякуємо нашим керівнкам гуртків за професійність та згуртованість. Разом зможемо більше!