Результати опитування батьків щодо навчання учнів з 1 вересня 2022 року

Дата: 17.06.2022 12:03

На виконання доручення Департаменту освіти і науки Сумської обласної військової адміністрації, з метою підготовки до 2022/2023 навчального року, забезпечення безпеки дітей та якості їх освіти,   із 7 по 10 червня 2022 року проведено онлайн-опитування батьків учнів закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради  щодо навчання учнів з 1 вересня 2022 року. Участь в опитування взяли 514 респондентів. На запитання «Ваше ставлення до відновлення очної форми навчання учнів з 1 вересня 2022 року?» 47 % відповіли, що все залежить від перебігу воєнних дій; 34% позитивно;   13 % у цілому позитивно, але за певних умов; 4 % – за змішане навчання; 2% проти (дані представлено у діаграмі)

Щодо умов, за яких можливе відновлення очної форми навчання у закладах освіти Садівської сільської ради, то 55 % респондентів відправлять дітей до школи за умови відсутності бойових дій на території громади;  41,4 %  –  за наявністю спеціально обладнаного сховища; 3,6% –  лише для учнів, які не потребують підвезення шкільним автобусом (дані представлено у діаграмі).