У закладах загальної середньої освіти пройшов відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Живе слово»

Дата: 13.10.2022 13:20

Блукає осінь. Безгомінням цвіте її очей блакить, і у садах під вітром синім багняний плащ її шумить.

Володимир Сосюра

Поезія привідкриває покривало над прихованою красою світу, вона знайомить нас із незнайомим. Це цілющий ковток для спраглої душі, це ясний промінець сонця в негоду, це біла квітка сподівання...

З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва, популяризації творчості українського поета, педагога, філософа, мислителя Григорія Савича Сковороди, протягом вересня-жовтня 2022 року проходив відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація театральне мистецтво» – «Живе слово» (заочно). У конкурсі взяло участь 13 юних читців із 5 закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради (Голубівського ліцею, Низівського ліцею, Садівського ліцею, Сульського ліцею, Великовільмівської філії Садівського ліцею).

Учасники відбіркового етапу представляли відео-виступи за трьома віковими категоріями. Виступи конкурсантів були наповнені особливою магією та чуттєвістю, невичерпною творчістю та яскравістю. Кожен юний читач майстерно передав свої думки. Журі фестивалю гідно оцінило наших конкурсантів та визначило кращих.
            У молодшій віковій категорії переможцями стали:

- І місце – Нечипоренко Тимур, учень Низівського ліцею Садівської сільської ради;

- ІІ місце – Літвінов Єгор, учень Низівського ліцею Садівської сільської ради.

Середня вікова категорія:

- І місце – Кобзар Олександр, учень Низівського ліцею Садівської сільської ради;

- ІІ місце – Березос Давид, учень Великовільмівської філії Садівського ліцею Садівської сільської ради;

- ІІІ місце – Пахненко Поліна, учениця Сульського ліцею Садівської сільської ради, Дейман Поліна, учениця Садівського ліцею Садівської сільської ради.

У старшій віковій категорії кращими стали:

- І місце – Шиян Аліна, учениця Голубівського ліцею Садівської сільської ради;

-  ІІ місце – Дачко Вячеслав, учень Сульського ліцею Садівської сільської ради, Пасічник Дар’я, учениця Садівського ліцею Садівської сільської ради;

- ІІІ місце – Биковченко Надія, учениця Садівського ліцею Садівської сільської ради.

На переможців відбіркового етапу конкурсу чекає участь в обласномуетапі. Дякуємо всім учасникам та педагогам за участь у конкурсі. Щоб бути поетом, треба мати долю поета і поважати цю долю, і вперто йти її шляхами, які б вони не були.