Учениця Садівської дитячої школи мистецтв здобула перемогу на Міжнародному конкурсі!

Дата: 18.11.2022 13:38

Михайлик Аня, учениця 2 року навчання елементарного підрівня по класу скрипки комунального закладу Садівської сільської ради – Садівська дитяча школа мистецтв,  здобула перемогу у двотуровому Міжнародному конкурсі "Марафон талантів", який відбувся у столиці Австрії в м. Відень. Позитивний результат на конкурсі – спільна робота Ані Михайлик та викладачів Ірини Михайлик та Галини Алексєєвої, працівників нашої мистецької школи. Наша Аня зайняла почесне третє місце у своїй віковій категорії та виборола звання Лауреата ІІІ ступеня. Професійне жюрі оцінювало гру учасників. Слід зазначити, що у першому турі взяли участь 1100 дітей, а до другого туру потрапили 730 учасників.

ВІТАЄМО  З  ПЕРЕМОГОЮ !