СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ - ЦЕ КРУТО!

Дата: 20.12.2022 22:54

Одним з найяскравіших видів змагань - є змагання з туризму. 17-18 грудня 2022 року на базі студентського палацу спорту СумДУ та ОЦПО та РТМ відбулися обласні змагання зі спортивного орієнтування та пішохідного туризму серед учнівської молоді. Вихованці туристсько-спортивного гуртка комунального закладу позашкільної освіти "Садівський будинок дітей та юнацтва", який працює на базі Низівського ліцею під керівництвом Володимира ЛІСНЕНКА приймали участь в обласних змаганнях та показали гарні результати.

З неабиякою наполегливістю та незламною силою духу, наші юні туристи довели, що можуть бути кращими. Володимир Мигаль та Зінченко Богдан посіли ІІІ місця у обласних змаганнях зі спортивного орієнтування. Щиро вітаємо хлопців із гідною перемогою. Дякуємо, керівнику гуртка - Володимиру Анатолійовичу за чудову підготовку вихованців та відданість своїй справі. Це той адреналін, який заряджає та дає поштовх рухатись вперед. Чекаємо наступних випробувань і йдемо до Перемоги разом!)