ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В САДІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 24.04.2023 15:42

З 17 квітня 2023 по 21 квітня 2023 року у Садівському ліцеї пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Він був насичений на події та зустрічі. До ліцею завітали Кінологічний центр Головного управління Національної поліції в Сумській області, Школа першої допомоги First Aid School Sumy , Управління патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції, відділення рекрутингу та комплектування Сумського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сумський обласний ТЦК та СП , Кінологічний взвод військової частини 3051 Національної гвардії України, Сумське районне управління ГУ ДСНС в Сумській області, Відділ вибухотехнічної служби Головного управління Національної поліції в Сумській області.

Також протягом тижня проводилися "Безпечні та веселі перерви", виставка малюнків та відбулося відкриття кабінету безпеки.