У ГОЛУБІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ЗАПРАЦЮВАВ "КЛАС БЕЗПЕКИ"

Дата: 15.04.2023 08:00

Свою роботу розпочав «Клас безпеки» у Голубівському ліцеї.

«Клас безпеки» у ліцеї відповідає всім рекомендаціям Міністерства освіти та науки України. В ньому облаштовано тематичні зони, які вчать дітей правильно поводитися в екстремальних ситуаціях: мінної безпеки, пожежної, дорожньої, домедичної допомоги. Є зони безпеки життєдіяльності, перегляду відеоуроків та презентацій, психологічного розвантаження школярів.

Нагадаємо: «Клас безпеки» – новий освітній проєкт, який має на меті навчання школярів безпеці життєдіяльності. Його реалізує Міністерство освіти на виконання доручення прем’єр-міністра України щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.