УЧЕНИЦІ САДІВСЬКОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ

Дата: 17.05.2023 15:16

Приємно знову відзначати перемогу учнів Комунального закладу Садівської сільської ради - Садівська дитяча школа мистецтв у черговому конкурсі. Вихованці викладача Галини Алексєєвої взяли участь у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва Uman Splash Fest, який проходив у дистанційному режимі в ммані та вибороли:

Гончаренко Аліна, учениця 2 року навчання елементарного підрівня - диплом лауреата І ступеня;

Верхотурова Марина, учениця 1 року навчання елементарного підрівня - диплом лауреата ІІ ступеня.

Вітаємо!