З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Дата: 01.06.2023 11:09

Дитяча посмішка і щасливі очі, мабуть, – найбільше багатство у світі, а свято Дня захисту дітей ще раз нагадує, що веселе і щасливе дитинство має бути у кожної дитини!

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої Української держави і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в щасливе життя.

Українські малюки вражають світ своєю силою та мужністю. Діти займаються волонтерством, продовжують перемагати на спортивних та культурних змаганнях, здобувають освіту та роблять свій внесок у Перемогу.

Вони гордість нашої громади, нашої країни!

У День захисту дітей бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим!