Мобільний клас безпеки

Дата: 26.10.2023 12:00

26.10.2023 року  правоохоронці з мобільним класом безпеки завітали до Садівського ліцею Садівської сільської ради аби навчити дітей безпечній поведінці. На виїзному занятті поліцейські та рятувальник за допомогою макетів розповіли про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів, наслідки необережного поводження, а також нагадали здобувачам освіти про алгоритм дій, якого потрібно дотримуватись при виявленні підозрілих знахідок.
Окрім мінної безпеки, правоохоронці навчали дітей правилам дорожнього руху, основам надання домедичної допомоги, пожежній безпеці тощо. Урок проходив у цікавій та доступній для дітей формі, завдяки чому школярі з легкістю засвоїли важливу інформацію.

Поліцейські запевняють, що мобільний клас безпеки відвідає усі навчальні заклади які заплановані на території Садівської сільськоїх ради.

Управління освіти, культури, молоді та спорту висловлює подяку команді мобільного класу беспеки за якісно організоване практичне заннятя з беспеки!!!