Безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей

Дата: 02.11.2023 14:18

2 листопада у Садівському ліцеї відбувся тренінг для педагогів "Безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей" у рамках проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання учнів». Під час тренінгу вчителі розвивали та зміцнювали свої навички критичного мислення та інформаційної гігієни, напрацьовували чіткі алгоритми дій під час надзвичайних ситуацій, в тому числі і під час воєнного стану. Ми працюємо задля забезпечення повної безпеки дітей в закладі та поза ним.
Безпечне середовище + безпечний дорослий = дитина у безпеці! Це та формула, якої варто дотримуватись кожному!
Дякуємо нашим тренерам Наталя Гуменюк  та Elena Kulikova , які гуртують спільноту освітян навколо безпекових питань!