Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури

Дата: 08.11.2023 16:09

04 листопада 2023 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, у якому взяли участь 10 здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради, а саме: Садівського ліцею (2 чол.), Великовільмівської філії Садівського ліцею (1 чол.), Голубівського ліцею (4 чол.), Низівського ліцею (1 чол.) та Сульського ліцею (2 чол.).

Згідно з протоколами перевірки робіт учасників переможні місця вибороли:

І місце – Федірко Ангеліна, учениця 8 класу Голубівського ліцею Садівської сільської ради (учитель – Лисянська Ірина Миколаївна);

ІІ місце – Павлючок Богдан, учень 7 класу Великовільмівської філії Садівського ліцею Садівської сільської ради (учитель – Іоніна Наталія Анатоліївна);

ІІІ – місце – Мірошніченко Володимир Віталійович, учень 9 класу Низівського ліцею Садівської сільської ради (учитель – Атманова Лариса Анатоліївна).

Решта учасників олімпіади показали наступні результати: 6 місце (Садівський ліцей, 7 клас та Голубівський ліцей, 9 клас); 7 місце (Голубівський ліцей, 10 клас та 11 клас); 8 місце (Сульський ліцей, 8 клас); 9 місце (Сульський ліцей, 9 клас)

Щиро вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури! Так тримати!

Усім учасникам бажаємо успіхів на наступних етапах  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів!