Тижня безпеки життєдіяльності

Дата: 16.11.2023 11:09

--В рамках тижня безпеки життєдіяльності учні 9 класу Садівського ліцею Садівської сільської ради відвідали Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Здобувачі освіти ознайомились із системою роботи центру, із обладнанням сучасних автомобілів швидкої медичної допомоги. Медичний директор центру Максим Володимирович привідкрив дітям таємниці діяльності диспетчерів, які приймають виклики від хворих. Діти із цікавістю слухали фахівців, які навчають студентів медичних вузів та підвищують кваліфікацію уже діючим лікарям, про надання медичної допомоги людям у різних ситуаціях та станах.
Ми щиро вдячні за проведену екскурсію адміністрації та всім працівникам центру! А також висловлюємо глибоку вдячність усім лікарям та працівникам медичної галузі за Вашу нелегку щоденну працю!