Знання здобуваємо - в олімпіадах перемагаємо!

Дата: 16.11.2023 14:31

Вітаємо здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради, які посіли призові місця за підсумками ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови та історії. Вітання наставникам переможців!

Англійська мова

І місце – Клочко Анастасія, учениця 11 класу Низівського ліцею Садівської сільської ради (учитель – Гуменюк Наталя Володимирівна);

ІІІ місце – Балицька Анна, учениця 10 класу Садівського ліцею Садівської сільської ради (учитель – Калиш Ніна Михайлівна).

Історія

ІІІ місце – Кобзар Олександр, учень 8 класу Низівського ліцею Садівської сільської ради (учитель – Артюх Олена Михайлівна).

Усім учасникам бажаємо успіхів на наступних етапах  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів!

Детальна інформація про результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у розділі сайту "Освіта - Робота з обдарованими"