Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії

Дата: 17.11.2023 15:24

12 листопада 2023 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, у якому взяли участь 7 здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради, а саме: Садівського ліцею (3 чол.), Голубівського ліцею (1 чол.), Низівського ліцею (1 чол.) та Сульського ліцею (2 чол.).

Згідно з протоколами перевірки робіт учасників переможне ІІІ місце посів Кобзар Олександр, учень 8 класу Низівського ліцею Садівської сільської ради (учитель – Артюх Олена Михайлівна).

Решта учасників олімпіади здобули: 4 місце  (Садівський ліцей, 8 клас та Сульський ліцей, 9 клас); 5 місце (Сульський ліцей, 8 клас), 6 місце (Садівський ліцей, 8 клас), 7 місце (Голубівський ліцей, 8 клас).