Результати участі в ІІ етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Дата: 17.11.2023 18:35

15 листопада відбувся ІІ етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

За результатами протоколів перевірки робіт учасників місця розподілилися наступним чином:

І місце – Мірошніченко Володимир, учень 9 класу Низівського ліцею Садівської сільської ради (учитель – Атманова Лариса Анатоліївна);

ІІ місце – Діденко Анжеліка, учениця 9 класу Голубівського ліцею Садівської сільської ради (учитель – Лисянська Ірина Миколаївна);

ІІІ місце – Федірко Ангеліна, учениця 8 класу Голубівського ліцею Садівської сільської ради (учитель – Лисянська Ірина Миколаївна).

Решта учасників конкурсу здобули: 4 місце (Великовільмівська філія Садівського ліцею, 5 клас та Терешківська філія Садівського ліцею, 6 клас); 5 місце (Садівський ліцей, 9 клас); 6 місце (Терешківська філія Садівського ліцею, 8 клас); 7 місце (Терешківська філія Садівського ліцею, 6 клас та Садівський ліцей, 6 клас).