Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства

Дата: 27.11.2023 15:17

26 листопада 2023 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства.

Згідно з протоколами перевірки робіт учасників переможне

Згідно з протоколами перевірки робіт учасників переможне І місце посів – Дубовик Ілля, учень 9 класу Садівського ліцею Садівської сільської ради (учитель – Мартиненко Валентина Миколаївна).

Також у п'ятірку кращих увійшов Крупський Богдан Юрійович, учень 9 класу Садівського ліцею Садівської сільської ради (учитель – Мартиненко Валентина Миколаївна) - V місце та  учениця 9 класу Садівського ліцею Садівської сільської ради Чернецька Вікторія здобула 4 місце (учитель Мартиненко Валентина Миколаївна).