Результати участі в ІІ етапі XХIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Дата: 03.12.2023 19:41

Відбувся ІІ етап XХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯЦИКА.

За результатами протоколів перевірки робіт учасників місця розподілилися наступним чином:

І місце - Кондратенко Поліна, учениця 3 класу Сульського ліцею (учитель - Жмурко Тетяна Василівна); Федірко Ангеліна, учениця 8 класу та Діденко Анжеліка, учениця 9 класу Голубівського ліцею (учитель - Лисянська Ірина Миколаївна).
ІІ місце - Гребенюк Катерина, учениця 3 класу Садівського ліцею (учитель - Вертушенкова Ольга Вікторівна); Толок Ясмін, учениця 4 класу (учитель Зимогляд Катерина Іванівна) та Мордовець Діана, учениця 10 класу (учитель - Співак Тетяна Володимирівна) Голубівського ліцею.
ІІІ місце - Сухина Олександр, учень 3 класу Голубівського ліцею (учитель - Помаз Жанна Миколаївна).

Також учні закладів загальної середньої освіти Садівської ТГ посіли наступні місця:

4 місце (5) - Садівський ліцей, 3 клас; Голубівський ліцей, 2 учні 4 класу; Терешківська філія, 4 клас та 8 класи;
5 місце - Садівський ліцей, 4 клас;
6 місце (5) - Низівський ліцей, 2 учні 3 класу та 1 учень 4 класу; Терешківська філія, 4 клас та 6 клас;
7 місце (1) - Терешківська філія, 3 клас;
8 місце (1) - Садівський ліцей, 3 клас;
9 місце (6) - Садівський ліцей - Голубівський ліцей, 2 учні 3 класу та 5 клас; Терешківська філія, 8 клас; Низівський ліцей, 9 клас