Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та математики

Дата: 12.12.2023 21:55

03 грудня 2023 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики.

Згідно з протоколами перевірки робіт учасників переможне ІІІ місце посів – Панов Володимир Олександрович, учень 9 класу Низівського ліцею Садівської сільської ради (учитель – Гур`янова Олена Григорівна).

10 грудня 2023 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики.

Згідно з протоколами перевірки робіт учасників переможні: І місця посіли – Федірко Ангеліна Олександрівна, учениця 8 класу Голубівського ліцею Садівської сільської ради (учитель – Вакула Наталія Іванівна) та Куратченко Ярослав Андрійович, учень 10 клас Низівського ліцею Садівської сільської ради (Лісненко Ольга Василівна). ІІ місце - Селюков Нікіта, учень 8 класу Голубівського ліцею Садівської сільської ради (учитель – Вакула Наталія Іванівна). ІІІ місце - Панченко Лілія, учениця 6 класу Садівського ліцею Садівської сільської ради (учитель – Мартиненко Валентина Миколаївна).

Решта учасників олімпіади здобули: 4 місце (Садівський ліцей, 8 клас; Голубівський ліцей, 11 клас), 5 місце  (Терешківська філія Садівського ліцею, 6 клас; Шпилівська філія Садівського ліцею, 8 клас; Великовільмівська філія Садівська ліцею, 9 клас), 8 місце (Шпилівська філія Садівського ліцею, 5 клас) та 9 місце (Шпилівська філія Садівського ліцею, 6 клас).