Відбулося чергове засідання колегії управління

Дата: 28.12.2023 14:17

Відбулося чергове засідання колегії управління

27 грудня 2023 року відбулася колегія управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради. У засіданні взяв участь Садівський сільський голова Іван Крючков.

Члени колегії, управлінці, керівники закладів освіти та культури сільської територіальної громади розглянули наступні питання:

• про стан роботи зі звернення громадян у закладах освіти, культури;
  • про стан ведення обліку учнів у закладах освіти;
  • про реалізацію державної освітньої політики у забезпеченні рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами;
  • про розвиток галузі «Культура».

На засіданні була заслухана інформація про виконання плану роботи Управління за 2023 рік та схвалений річний план роботи на 2024 рік.

У 2023 році відповідно до річного плану роботи Управління проведено          4 засідання, де розглянуто 22 питання, по кожному з яких прийняте відповідне рішення, що має практичний результат.