СУЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РОЗПОЧАВ І ЕТАП ЗМАГАНЬ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ"

Дата: 17.01.2024 08:08

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО: "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ"

16 січня 2024 року в Сульському ліцеї відбулися змагання з волейболу І етапу проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги", створеного за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

Це спортивні змагання нового формату, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду. Головна мета проєкту - створити атмосферу спортивного свята серед здобувачів освіти ліцею та громади, збільшити кількість дітей, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

У день відкриття І етапу проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" відбулося змагання з волейболу серед учнів 6,8 класів.

Цей проєкт дозволить показати, що зі звичайної ліцейної команди можна виховати команду майстрів, які будуть підкорювати світові та олімпійські п'єдестали.

Дякуємо Збройним Силам України за надану можливість долучитися до Всеукраїнських спортивних змагань.

#РазомПереможемо, #плічопліч, #шкільніліги, #scl