Атмосфера радості та теплоти

Дата: 26.01.2024 11:27

Атмосферу живого спілкування подарували нам дитячі театральні колективи із сел Великі Вільми, Сад, Сула, Терешківка 25 лютого 2024 року в межах І етапу всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Театральне мистецтво» - «Маски Мельпомени», який відбувся на базі Садівського ліцею Садівської сільської ради Сумського району Сумської області.

Від першої хвилини конкурсу, починаючи з акторського міні тренажу для налаштування тіла для практичної роботи на сцені від члена журі, викладача театрального мистецтва, Віталії Товстої, до хвилини нагородження, усі присутні були занурені в чарівний світ театру, де акторська майстерність перепліталася з дитячою безпосередністю, гумором та хвилюючими й важливими соціальними темами.

Щиро дякуємо дітям (37 учасників) і їхнім керівникам за подароване свято!

Раді вітати:

- ляльковий театр «КАЗКА» і Ірину ФЕДІРКО (Садівський будинок дітей та юнацтва) із І місцем у номінації «Ляльковий театр»;

-         театральний колектив «КРЕАТИВ» і Еллу БИРЧЕНКО (Терешківський сільський будинок культури) із ІІ місцем у номінації «Драматичний театр»;

-         колектив «СУЛЯНСЬКІ БЕШКЕТНИКИ», Оксану ЗАМБРОВСЬКУ та Олену ТОКАР (Сульський сільський клуб, Садівський будинок дітей та юнацтва) із І місцем у номінації «Драматичний театр»;

-         колектив «СПІВОГРАЙ» та Наталію КОРЕНЄВУ (Садівський будинок дітей та юнацтва) із І місцем у номінації «Музичний театр»!

Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити подібні заходи!

Переможемо!

Слава Україні!