Урок про мінну безпеку для учнів молодшої школи

Дата: 28.02.2024 10:16

Навчаємо дітей правил поведінки, щоби вберегти їх від небезпеки

ЮНІСЕФ, ДСНС України, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Ми підготували інтерактивний 15-хвилинний урок із мультиками та цікавими завданнями про мінну безпеку!

Як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки про них попереджають та які правила безпечної поведінки потрібно вживати, якщо побачив міну чи боєприпас.

Ваша дитина точно не засумує, а найголовніше запам’ятає усі правила безпечної поведінки!

В уроці зібрано ключову інформацію з мінної безпеки, яку дитина має знати, щоби вберегти своє життя: ознаки вибухонебезпечних предметів, місця перебування, яких варто уникати, попереджувальні знаки й правила безпечної поведінки.

перегляд відео

ЮНІСЕФ розробив цей урок спільно з ДСНС України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Національною поліцією України. А також у співпраці з експертами з мінної безпеки, методистом та дитячим психологом Світланою Ройз.