Проведення профілактично-роз`яснювальної роботи зі здобувачами освіти

Дата: 13.03.2024 17:08

13 березня 2024 року Інспектор СЮП ВП Сумського РУП ГУНП в Сумській області лейтенант поліції Георгій Таряник  було проведенно   профілактично-роз`яснювальної роботи зі здобувачами освіти  5-11 класів Низівського ліцею Садівської сільської ради Сумського району Сумської області.
☝️ Метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їх батьків та кримінальну відповідальність за скоєні правопорушення.