Засідання колегії управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Сумського району Сумської області

Дата: 28.03.2024 09:15

27 березня 2024 року відбулося засідання колегії  управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Сумського району Сумської області.

На засіданні розглядалися питання виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції», Постанови Кабінету Міністрів України від 14.06.2002 № 826 «Про порядок медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі» у закладах дошкільної освіти Садівської сільської ради, чинних нормативно-правових документів, які врегульовують роботу щодо збереження життя та здоров’я дітей і учнівської молоді та запобігання дитячому травматизму, проведеної роботи із зазначеного питання. Присутні члени колегії, керівники закладів освіти та культури Садівської сільської ради обговорили питання національно-патріотичного виховання в закладах культури, проаналізували результати участі здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради за підсумками участі в національному мультипредметному тесті 2022 та 2023 років, акцентували увагу присутніх на особливостях НМТ-2024.