Тиждень превентивного виховання

Дата: 23.04.2024 15:36

23.04.2024 року для учнів 5-11 класів у рамках Тижня превентивного виховання була організована онлайн-зустріч із старшим інспектором СЮП ВП Сумського РУП ГУНП в Сумській області капітаном поліції Гаценко Вітою Вікторівною.

Інспектор СЮП ВП Сумського РУП  провела  з вихованцями Низівського ліцею правове заняття. Роз’яснила дітям їхні права та обов’язки, а також розповіла у яких нормативно-правових актах вони закріплені та хто контролює їх дотримання. Окрім цього, з ліцеїстами обговорили шкідливий вплив вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, наркотичних та психотропних речовин. Також нагадали про загрози, які можуть чекати на них під час онлайн-спілкування, та як убезпечити себе від дій зловмисників.