Мелодії серця на допомогу ЗСУ

Дата: 19.04.2024 08:17

*Мелодії серця на допомогу ЗСУ** 🎶

19 квітня комунальним закладом Садівської сільської ради Садівська дитяча школа мистецтв у співпраці з Садівським сільським будинком культури реалізовано благодійний проект, мета якого - збір коштів для воїнів ЗСУ. Більше години викладачі та учні закладу дарували глядачам своє мистецтво, більше години глядачі, а зала була переповнена, переживали надзвичайні емоції, викликані великою силою мистецтва: горло стискалось від слів "Україна розстріляна, закривавлена, але сильна як ніколи", від твору легендарного Івасюка "Червона рута", від надзвичайного виступу ветерана мистецтва Ганни Шипиленко, від музичних та хореографічних композицій, що стверджують Україну та українців.

Дякуємо кожному, хто прийшов та підтримав цю важливу ініціативу. Спільними зусиллями вдалось зібрати 11 тисяч 700 гривень, без урахування донатів на картку. Шановні учні, батьки та гості, ви - неймовірні! І держава наша неймовірна! І воїни наші - Герої! Тримаймося та наближаймо перемогу разом!

#благодійність #концерт #школа #спільнота #допомога