Продовжуємо рубрику «НАПОВНИМО ЖИТТЯ ТЕПЛОМ»

Напередодні різдвяно-новорічних свят педагоги й вихованці Садівського будинку дітей та юнацтва стали учасниками обласного благодійного фестивалю «Діти – дітям», який проходить з 4 по 24 грудня 2023 року.

14:26 22.12.2023

Формуємо партнерські відносини, виховуємо патріотизм

Спільнота небайдужих учнів Садівського ліцею Садівської сільської ради Сумського району Сумської області, яких об’єднали патріотичні цінності та бажання займатися волонтерством, долучилися до обласного конкурсу соціально-освітніх проєктів «Діти розбудовують громаду» зі своїм проєктом «НЕдитяча боротьба за Україну» і перемогли!

13:16 22.12.2023

Створюємо безпечне освітнє середовище!

З метою створення безпечних умов для перебування дітей у закладі освіти, забезпечення надання якісних освітніх послуг, у грудні 2023 році завершено  капітальний ремонт споруди цивільного захисту ( найпростіше укриття) Садівського ліцею Садівської сільської ради. З державного буджету виділено субвенцію на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти в сумі 1967,8 тис. грн., використано протягом 2023 року - 1952,6 тис. грн.

11:23 22.12.2023

Змагання із баскетболу серед закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради

21.12.2023 року на базі Садівського ліцею, в рамках Всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч зі спортом» за підтримки Президента України, відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Шкільні спортивні ігри» - змагання із баскетболу серед закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради. У іграх приймали участь близько 60 учнів із Садівського, Низівського, Сульського ліцеїв та Терешківської філії Садівського ліцею.

08:22 22.12.2023

ВІТАЄМО із зайнятим ІІІ місцем на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформатики

ВІТАЄМО Панова Володимира, учня 9 класу Низівського ліцею Садівської сільської ради, з переможним ІІІ місцем за результатами участі в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та висловлюємо щиру подяку педагогу Низівського ліцею Гур'яновій Олені Григорівні за підготовку переможця!!!

08:13 07.12.2023