Мобільний клас безпеки

26.10.2023 року  правоохоронці з мобільним класом безпеки завітали до Садівського ліцею Садівської сільської ради аби навчити дітей безпечній поведінці. На виїзному занятті поліцейські та рятувальник за допомогою макетів розповіли про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів, наслідки необережного поводження, а також нагадали здобувачам освіти про алгоритм дій, якого потрібно дотримуватись при виявленні підозрілих знахідок. Окрім мінної безпеки, правоохоронці навчали дітей правилам дорожнього руху, основам надання домедичної допомоги, пожежній безпеці тощо. Урок проходив у цікавій та доступній для дітей формі, завдяки чому школярі з легкістю засвоїли важливу інформацію.        Поліцейські запевняють, що мобільний клас безпеки відвідає усі навчальні заклади які заплановані на території Садівської сільськоїх ради.

12:00 26.10.2023

Майстер-клас з «Cool Games»

26.10.2023 року на базі Садівського ліцею бувпроведений практичний майстер-клас з фізкультурно-спортивного заходу «Cool Games» для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради. Щира вдячність керівництву закладу, Тодосійчук В.М., Голуб Н.М., майстру-педагогу, Голуб П.А. та здобувачам освіти за гарну організацію проведення, чудову атмосферу, теплий прийом, неймовірний настрій та за практично насичене професійне навчання

10:00 26.10.2023

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ || ЕТАПУ (ОБЛАСНОГО) КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ІНТЕРНЕТ САЙТ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ У 2023 РОЦІ

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 30.01.2023. № 27-ОД «Про проведення обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти у 2023 році» у період із 01.02.2023 до 27.02.2023 проведено І етап (територіальні громади) конкурсу на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти, в якому взяли участь 4 з 4 закладів дошкільної освіти Садівської громади. З 13.03.2023 до 27.03.2023 відбувся ІІ етап (обласний) конкурсу. Від нашої громади на обласний етап було представлено сайт Низівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Журавонька». При оцінюванні сайтів особлива увага зверталася на дизайн, оригінальність оформлення, зручність користування, інформаційне наповнення структурних компонентів, інтерактивність та динамічність.

15:18 30.03.2023